Kontakte Sunbirdie

Kontakt oss gjerne!

Har du spørsmål om Long Stay, Mid Stay, Short Stay, din bestilling eller noe annet? Vår ambisjon er at du finner så mye informasjon som mulig her på nettstedet, men du er selvfølgelig alltid velkommen til å kontakte oss på mail eller telefon.

Bestillinger og andre spørsmål:
Vår generelle arbeidstid på hverdager er kl 9 til 17.
Telefon: 456 00 672
Mail: info@sunbirdie.com

Fakturaspørsmål og andre økonomiske spørsmål, ta gjerne kontakt direkte med økonomiavdelingen i Stockholm. Da vil du få reskest mulig svar.
Carina Andersson
Telefon: +46 8 458 00 02, (hverdager 9-12 og 13-17)
E-post: carina.andersson@sunbirdie.com


OBS: Vi legger ikke igjen betalingsvarsler, men overvåker pågående betalinger og gir påminnelser ved manglende betaling.


Sunbirdie’s adresse i Norge er:
Sunbirdie Norge
Strandgata 25, 6415 Molde, Norge
Følg oss gjerne på Facebook


Ved anledning reise, ferier eller andre fravær, kan du også kontakte hovedkontoret i Stockholm.

Sunbirdies Stockholm, Sverige:
Sunbirdie AB
Vanadisplan 6, 113 31 Stockholm, Sweden
Telefon: +46 8 458 00 00
Följ oss gärna på Facebook

Hvis du har viktige spørsmål utenfor kontortiden, kan du ringe til Stockholm på Journummer: +46 703223141 eller +46 708621170
Bruk tilbudsforespørselen vår for å få informasjon om pris og tilgjengelighet. Hvis du vil bestille, oppgir du detaljene, så kommer vi tilbake med faktura på forskuddsbeløpet, og mer informasjon.

Salg og kontorpersonal:

Filippa Berglund
Telefon: 08-458 00 06
filippa.berglund@sunbirdie.com

Økonomi
CFO
Gunnar Lundgren
gunnar.lundgren@sunbirdie.com

og
Carina Andersson
Telefon: 08-458 00 02
carina.andersson@sunbirdie.com

COO/Marknad
Mikael Andersson
Telefon: 08-458 00 07
mikael.andersson@sunbirdie.com

Anders Kullenberg
anders.kullenberg@sunbirdie.com

Sunbirdie Tyskland
Cecilia Lindberg
Telefon: +46 734 44 29 07
cecilia.lindberg@sunbirdie.com

Sunbirdie Norge
Torstein Brevik
Telefon: +47 456 00 672
torstein.brevik@sunbirdie.com


Läs mer om Long Stay med Sunbirdie
Läs mer om Long Stay Golfreiser (4 uker eller mer)
Läs mer om Long Stay Living (uten inkluderende aktiviteter)
Läs mer om Mid Stay (2-3 uker)
Läs mer om Short Stay (weekend- og uke og opp til 10 dagers-turer)

Gjør en rask prisforespørsel. Klikk her!
Prosessen tar bare noen få minutter.

Kontakt oss gjerne på telefon 456 00 672 eller mail til info@sunbirdie.com

© Sunbirdie AB

Comments are closed.